איך להתאים וילונות לחדרי ילדים

 

הילדים שלנו הם הדבר החשוב לנו מכל, וככאלה אנו נעשה הכל בשביל שהם יהיו מאושרים ובשביל שהסביבה שלהם תהיה סביבה שתתאים להם. חלק מלעשות טוב לילד הוא לעצב את מה שסביבו כך שהוא יאהב לראות אותו ולהיות בחלל בו הוא נמצא וחדר הילדים הוא החדר החשוב ביותר לילד. בחדר הזה הוא אמור להיות עם חברים לאחר סיום הגן או בית הספר וכמובן בשעות הלילה. וילונות לחדר הילדים הם פריט עיצובי חשוב, פריט המשמש גם כהסתרה מפני השמש וככאלו אנו צריכים לדעת איך לבחור את הווילונות שבחדר.

 

צבעי הוילונות

חדרי ילדים הם בדרך כלל חדרים צבעוניים, שאלו צבעים משמחים וחיים. אך יש לא מעט הורים שקצת מגזימים עם הצבעוניות של החדר, ולכן אם החדר כבר צבעוני מספיק אפשרי שהווילונות לא יהיו כל כך חזקים בצבעם. צבע עדין לווילונות ימתן את הצבעוניות של החדר, וירגיע מעט את התזזיתיות בעיניים בגלל עודף צבעוניות.

 

לצפייה בגלריית הוילונות שלנו לחצו כאן

 

וילון מסתיר את השמש

כפי שציינו לווילון יש שתי מטרות, האחת להיות פריט עיצובי כחלק מהעיצוב הכולל של החדר, והשנייה להצליל את החדר ולהקטין את כמות כניסת האור. יש הורים שקצת שרוצים את זה וחושבים רק על מראה הווילון אך בסופו של דבר, כשהם מתקינים אותו בחדר הם מגלים שהוא שקוף מידי ונכנס יותר מידי אור. דבר שעלול להפריע לילד או לתינוק. ולכן, שילוב בין השניים חשוב כאן.

 

איך לכבס את הוילון

בואו נזכור שהווילון מיועד לחדר הילדים, וילדים כמו ילדים נוטים ללכלך כמעט כל מה שמסביבם. לכן, סיכוי סביר שגם הווילון יתלכלך במהירות ויכול מאוד להיות שהוא יתלכלך כך שתהיו חייבים להוריד אותו ולכבס אותו. כשאתם בוחרים וילונות לחדר הילדים שלכם תוודאו שאין בעיה לכבס אותם בקלילות, וכך תוכלו בתדירות גבוהה יחסית לכבס את הווילונות ולהחזיר אותם למצב הקודם שלהם.

 

אין ספק שווילונות לחדר הילדים הם פריט עיצובי חשוב ולא פחות חשוב מכך גם פריט המוריד את כמות האור מבחוץ, ולכן חשוב לשלב בין השניים בצורה חכמה.

 

 

 

וילונות וריפודים בהזמנה אישית בירושלים  | מרפדיה  |  053-9419007