כיצד לבחור וילון בירושלים

 

לשאלה שבכותרת - כיצד לבחור חנות וילונות בירושלים  יש תשובות רבות. על מנת למצוא את הווילון המתאים ביותר רצוי ומומלץ לעשות סקר שוק כדי להתוודע אל מגוון סוגי הווילונות. יש הבדל בין וילון ארוך ודקורטיבי לסלון הבית לבין וילון קטם וקצר למשרד. בחירת סוג הווילון קשורה ולא אחת מותנית בצורך ליצור פתרון הצללה מרבי ומיטבי. לא אחת היא קשורה לנוחות הפתיחה והסגירה שלו. לא אחת- אף לא שתיים- היא קשורה לתקציב הכספי. מי שאין להם מגבלה תקציבית יעדיפו, כמשוער, וילון חשמלי שניתן לפתוח ולסגור אותו בלחיצת כפתור.

 

בחירה מושכלת

השוק מציע מבחר סוגים ובהם, בין השאר: מוכנים, חשמליים, רינגים, ורטיקאליים, ונציאניים, גלילה, מיקדו בד ווילונות מחומרים נוספים כגון מעכב בעירה ועוד. אבל מעבר למבחר העשיר- יש מי שבוחרים וילון מחנות שמציעה להם לא רק את המוצר אלא גם שירות התקנה, ניקוי וגיהוץ ועוד. יש מי שמשאירים את בחירת סוג הווילון וצורתו למעצב פנים.

 

מחירים 

מחירי וילונות נעים בסכומים שונים שתלויים בסגנון הוילון שתבחרו. סביר להניח כי ככל שהמטרז' של הווילונות בבית גדול יותר כך, באופן טבעי, ייבחרו הווילונות הפחות יקרים. מחיר הוא פרמטר חשוב ומרכזי, אבל בשל התפקיד המיועד לו, לבד מהעצמת האפקט העיצובי של הבית או המשרד, חשוב שהווילון שייבחר יהיה כזה שייתן מענה מיטבי לצורך בהצללת הבית ובמניעת חדירתן של קרני השמש. וילונות הצללה חשמליים מאפשרים לשלוט על כמות האור ללא קושי.

 

להלביש את הבית

התשובה לשאלה, כיצד לבחור חנות וילונות בירושלים היא תשובה שכל אחד יכול להשיב עליה על פי הגישה והניסיון שלו. יש מי שלא יבחרו וילון אלא במקום שבו ניתן לתפור אותו בהזמנה אישית בדיוק על פי המתווה שהם מתווים בעוד אחרים יסתפקו ממבחר קיים. הווילון מהווה פריט עיצוב חשוב ומרכזי. הבחירה בו במסגרת תהליך הלבשת הבית בקולקציות רהיטים, תאורה, בדים, מוצרי חשמל וכל שאר הפריטים, המהווים חלק בלתי נפרד מתכולת הבית נעשית במסגרת הקו העיצובי של בעלי הבית או של מעצב פנים שהם שוכרים למטרה זו.

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם על - הדרכים לבחירת וילונות לקיץ

וילונות וריפודים בהזמנה אישית בירושלים  | מרפדיה  |  053-9419007