הדרכים לבחירת וילון לקיץ

 

ודאי גם אתם אוהבים תמיד להתחדש ולשנות דברים בבית בייחוד שעונת האביב כבר כאן והקיץ מתקרב בצעדי ענק. טיהור הבית הוא חלק בלתי נפרד שיכול להוות חשיבות רבה בדבר שימושי שיועיל לכל אחד. בחירת וילii לקיץ משמש גם כקישוט דקורטיבי לסלון שמביא היבט אחר ובנוסף גם מונע את כניסת השמש הקופחת אל תוך הבית. הוספת וילון הינה דרך נוחה ופרקטית להכניס הצללה נעימה וגם עיצוב מתאים לריהוט הבית.

 

אין ספק כי בחירת צבע הוילון מהווה פרמטר חשוב לשילוב ריהוט וחלל הבית בייחוד שמדובר בעונת הקיץ. מבחר צבעי הקיץ רחבים ומסמלים צבעים של שמחה, רוגע, שלווה וחמימות נעימה. חלק מהצבעים כוללים: אפרסק, ירוק, אדום, כחול, לבן ועוד מגוון רב. לכל צבע משמעות משלה ואתם אלו שקובעים אם אתם בכיוון של צבעים המשדרים עליזות וביטחון, רוגע ורומנטיקה וכן הלאה.  צבעים אלו יאירו את ביתכם, יוסיפו עיצוב שונה וישרו אווירה נעימה.

 

חשיבות הבד הינו אלמנט שעליו לשים דגש גם מבחינת האיכות שיישמר לטווח ארוך וגם מבחינת סגנון הבד שיהיה נעים ונוח להזזה. בבד פשתן או בד טקסטיל ניתן לעצב בסגנון הוילון שאתם מעונינים בהדפסים ייחודיים. על מנת לקבל כיוון מקצועי רצוי לתשאל בחנות וילונות את המוכר או המעצב וכך לבחור את סגנון הוילון המתאים. כמו כן, רצוי לבחור  בעלי ניסיון רב המתמחים בכל סוגי הוילונות.

 

בעונת הקיץ החמה אתם לרוב באופן אינטואיטיבי מפעילים את המזגן או את המאוורר בבית כאשר הגעתם למצב שחם והזיעה מתחילה לטפטף. על כן, חשוב לבחור את סוג הוילון המתאים לבית או לחדר. וילונות רומיים או וילונות הצללה יכולים להתאים מאוד לעונת הקיץ וכך למנוע מקרני השמש להיכנס לחלל הבית. יחד עם זאת, בעזרת סוג הוילון המתאים תוכלו לרסן את האור הנכנס מבחוץ אל תוך הבית. בסיכומו של דבר, ביחרו את הוילון שמתאים לתקציב שלכם והכי חשוב וילון שיהיה פרקטי ויגרום לכם הנאה וכייף לשבת בחדר.

 

למאמר בנושא -  איך להתאים וילונות לחדרי ילדים לחצו כאן

 

 

וילונות וריפודים בהזמנה אישית בירושלים  | מרפדיה  |  053-9419007